Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rhinospray plus-tól mindig...

Rhinospray plus-tól mindig refluxom lesz, van alternatíva?

Figyelt kérdés

Egyértelműen ez az orrspray refluxot okoz nekem, mit lehet ellene tenni, esetleg másik orrspray ami hasonló?


Akinek volt hasonlótünete, és váltott, mi jött be helyette?


Vagy mivel lehet kiküszöbölni?



2018. aug. 30. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A Rhinathiol orrspray nagyon jó.
2018. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,megpróbálom majd
2018. aug. 31. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy orrspray hogyan gyengíti a gyomorszájat? Ilyenről sem hallottam még, pedig benne vagyok 12 éve a reflux témába és mindig Rhinosrayt használok.
2018. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tapasztalat.


Sosincs refluxom, mindig ha használom a rhinosprayt, pl. most nyáron az allergia miatt.

Valószínű lefolyik a orr-garaton és irritálja a gyomrom, nem tudom a refluxot mi okozza, nem ástam bele magam a témába.


Gondoltál rá, hogy elhagyod az orrcseppet, akkor is jön savmanó?

2018. szept. 1. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak nátha alkalmával használom. És azért fura a te tapasztalatod, mert nekem a refluxnak csak az a rettenetes tünete van jelen, ami a torokégés, torokkaparás. Ha fellángol vagy olyat eszek akkor előjön. De nem lesz rosszabb ha használom az orrsprayt, pedig olyan ember vagyok aki nem tűri az orrdugulást és sajnos ha kell napi 10-15-ször is fújom. Igaz csak 4-5 napig.
2018. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!