Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Túl sok a tejem,9hónapos...

Túl sok a tejem,9hónapos kislány mellett. Állandóan gyullad csomósodik, újra, és újra el kell kezdenem fejni, és kezdődik az ördögi kör. Járt már így vki?

Figyelt kérdés
Urtica urens 15ch-t javasolt a védőnő,hogy az apaszt, óvatosan szedjem, és az kicsit visszábbveszi a termelést. Ti mit tennétek? Hogy szedjem?

#Urtica 15 ch #apaszt #túlzott termelés
2013. szept. 25. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezen a fórumon azt írják, igazán akkor hat, ha már nem szoptatsz:


[link]

2013. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már olvastam én is. Hát én azért szeretnék még szoptatni, csak a mellem túlműködését kéne visszább fogni..
2013. szept. 25. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem itt kerdezz!

2013. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hívj fel egy szoptatási tanácsadót! www.lll.hu
2013. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, ha így csinálod, de amint érzed, hogy feszít, fejj egy kicsit (akár csak kézzel a mosdóba)- de csak akkor és csak éppen annyit, hogy picit megkönyebbülj.

Itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta.. azt találtam, napi 3x5 gólyócska. De tapasztalatom szerint a gyógyszertárakban szokták tudni az adagolását is annak, amit árulnak - talán onnan lenne a legmegbízhatóbb infó.

2013. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, at a baj,hogy ők a tej elapasztására tudják az adagolást,nem a csökkentésére..:(

Nem a feszítéssel van baj, hanem hogy mélyen lévő csomók csak brutál fejéssel jönnek ki nálam, mert úgy és olyan mélyen durran be. Elég kicsit később szoptatnom, mert megyünk vhova foglalkozásra, vendégségbe, stb, és máris bedurran. Olyan helyeken meg nem tudok fejni h könnyítsek.így nem is megyünk sehova, és ezt már unom.

2013. szept. 26. 14:07
 7/8 anonim válasza:
Szia! Végül mi lett a megoldás? Nekem is ez a problémám most, rengeteg tejem van, és nagyon gyorsan újra termelődik, illetve begyullad a mellem. Örülnék, ha tudnál valami jól bevált tipped adni. köszi
2016. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tobb mint 6 oran keresztul nem szoptatsz vagy fejsz csokkenni fog a mennyiseg. Ordogi kor akkor van, ha valaki tobbet fej le, mint amennyi a gyereke megiszik.
2016. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!