Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? Felfázás? Mit...

Mi lehet a baj? Felfázás? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán este felé azt érzékeltem hogy egyre többet járok pisilni és kicsit nehézkesen, csöpögve jön ki. Olyan éjfél körül lefeküdtem és fél három fele felkeltem pisilni és ugyanúgy csak csöpögve jött ki. Kicsit beparáztam olvasgattam és csak másfél óra múlva tudtam vissza aludni. 5 körül megint felkeltem és ugyanúgy pisiltem de azóta nem múlik el az inger és folyamatosan kell, viszont mostmár ha elmegyek alig jön ki pár csepp. Enyhén szúró, viszkető érzést érzek es olyan mintha mindig pisilnem kéne és alig bírok egy helyben maradni. Aludni se tudok, se csak feküdni és pihenni mert úgy érzem bepisilek. Egy kis hasmenés is társult mellé és mintha már az alhasam is fájni kezdene. Felfázás? Mit tudok tenni hogy elmúljon? 16/f

2018. szept. 1. 07:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Irány az ügyelet. Vagy a kórházakban van sürgősségi osztály. Itt ideiglenesen tesznek be katétert, írnak fel antibiotikumot gyulladásra. Aztán hétközben felkeresel egy urológust.

De ha súlyosabb a helyzet. A sürgősségi osztály be tud hívni egy készenlétis urológust és felvesznek osztályra.

Én prosztata gyulladásra tippelek. A húgycsövedbe bevihettél egy fertőzést, ami befelé terjedt és elérhette a prosztatát.

2018. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!