Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS tüdő szúrás?

SOS tüdő szúrás?

Figyelt kérdés
Bal mellem alatt nagyon szúr levegővételre a tüdőm átsugárzik azbegész bal felsőtestemre, illetve a nyakamon is benyilal és a karomba, vállamba sugárzik.Ekg és mellkas röntgen nem mutatott ki semmit, azt mondták, valószínű elaludtam.Lehet komoly bajom?

2018. szept. 4. 08:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, 16 éves vagyok, segítsetek! :(
2018. szept. 4. 08:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet komoly bajod. Elfeküdted, vagy nyomódik egy ideg.
2018. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, még jöhetnek!

Első válaszoló, ha egy ideg nyomódik ,az mennyi idő alatt múlik el?

2018. szept. 4. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Második nap szimulálsz? Menj iskolába, semmi bajod!
2018. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hétig tartott egy ilyen idegbecsípődés, pedig kaptam izomlazítót is és algopirint szedtem.
2018. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nos, nem szimulálok, hanem baromi mérges vagyok, hogy pont az első napokról maradok le....

Remélem csak az, de akkor miért nem kapok én is valami izomlazítót és mehetek haza..Kicsit már kiakaszt,hogy egy ilyen miatt 48 órás vérnyomásmérés ,stb kell

2018. szept. 4. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy alaposan kivizsgálnak, nincs-e a szívednek valami baja. Gondolom majd te is kapsz rá valamit, ha pontosan tudják mi okozza.
2018. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!