Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy érzem mintha állandóan...

Úgy érzem mintha állandóan aludnék, miért van ez? Mit csináljak hogy elmúljon? L

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál kávét.
2018. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ihatok. Még csak 16 vagyok.
2018. szept. 4. 17:21
 3/6 anonim válasza:
Este feküdj le hamarabb és ne legyél fennt hajnalig.Ha nem ihatsz kávét, igyál fekete teát.Lehet hogy vashiányos vagy.
2018. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben kifejtheted a kérdést, így nehéz válaszolni.

Ha nyáron sokáig fent voltál és most "hirtelen kell visszaállni" iskola miatt, akkor ezért van, de pár nap után visszaáll a bioritmusod.

Ha másról van szó, írd le.

2018. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már nyáron is ez volt.

Találtam egy hasonló kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..


Kb ugyanez van nekem is. Én nem hiszem hogy a fáradtságtól van. 10kor lefekszem aludni és 7kor kelek. Nyáriszünetben is hiába aludtam 9-10ig ugyanezt éreztem.

2018. szept. 4. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig azonos időben fekszel és kelsz, ennek ellenére kialvatlannak érzed magad, akkor alvásvizsgálatra lenne érdemes elmenni. Háziorvostól kérheted, hogy utaljon be.


Kipróbálhatod azt, hogy lefekvés előtt 1 órával semmi tévézés, telefon nyomkodás, mert csökkenti a melatonin termelést.

www.alvascentrum.hu

Ezt nézd meg.

2018. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!