Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma voltam vérvételen, mert...

Ma voltam vérvételen, mert megijedtem, hogy valami nemi betegségem van. (HIV, AIDS)?

Figyelt kérdés

Őszintén meleg vagyok 23 éves,p

Hogy ne legyen félreértés, őszinte leszek,nem tudom ez hogy működik, a szex kapcsán volt hogy gumival volt hogy nélküle. (1 volt akivel gumi nélkül volt, nem volt se vérzés semmi egyéb, de zárt helyen élvezett el, másik alkalommal sem volt vérzés, de vele már többször volt gumi nélkül szintúgy zárt helyen élvezett el).


A kérdésem, hogy mi lesz ha kiderül hogy pozitív vagy egyáltalán vérvételen ezt kimutatja-e? Illetve ha pozitív az eredmény akkor mit tegyek, keressek mar most sír ásót?..


Tényleg megijedtem, kérlek csak értelmes válaszokat írjátok!


Köszönöm előre!



2018. szept. 5. 11:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Most voltam magán laborban, holnap 11 re van időpontom, elmomdtam, hogy konkrét szűrést szeretnék, azt mondta a hölgy hogy általában láz megfázás követi, az nem volt, a kipattogas a melegtől is lehet, de inkább csinálok...

Apropó elirtam nem voltam vérvételen csak beutalot kertem ma.

De minden okés, 2 hete tettem le a cigit vegleg, ma már a 2.dobozt szívom... Azt hiszem megoltem magam.

2018. szept. 5. 14:46
 12/16 anonim ***** válasza:

"Értem, és ha HIV+ az mennyi idő után jelenik meg? Akár pár hónapra is lehet?"


Ez is változó. Van, akinél hónapok múltán, van, akinél csak évek múltával. Ha gyengülni kezdenél, vagy pl. bőrelváltozások jelennének meg a testeden (kaposi szarkóma pl.), az legyen ok a gyanúra.

2018. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csak háton, kicsit mellkason. A szűrésen ahol ma kértem időpontot holnapra, azt mondta a hölgy hogy ez lehet a melegtől is,de semmi mas bajom nem volt ami tünetre vezethető vissza.
2018. szept. 5. 20:25
 14/16 A kérdező kommentje:
Jellemezve mintha sok pattanás lett colna begyulladva, és kicsit hólyagos volt. Első nap csúnya volt, vérzett gennyes volt mind, de 1 2 napra mintha csak a porsolyges. De mai napig látszik, másfél hónapra, de már így szarad le vagy nem tudom hogy mondjam.
2018. szept. 5. 20:30
 15/16 anonim válasza:
A Kaposi-szarkóma csak krónikussá vált HIV-fertőzés esetén alakulhat ki. Ilyen esetben beszélhetünk AIDS-ről. De ehhez kb. 5-8 évnek kell eltelnie.
2018. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Végül is kiderült a vizsgálat alapján?
2023. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!