Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen komoly betegségem...

Milyen komoly betegségem lehet, ha hozzáért a péniszém makkja egy koszos wc-hez?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincs már több órája történt, de nagyon sok rosszat olvastam. Még az AIDS is megfordult a fejemben. De persze lehet, hogy semmi baj sem lesz. Mit kell ilyenkor csinálni?

2015. febr. 22. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz csinálni. Ha valamit összeszedtél, akkor hamarosan tünetek is jelentkezni fognak. Azért az AIDS-et nem lehet csak úgy elkapni egy wc-től. Akkor terjed, ha a véráromodba kerül...a te esetedben ehhez egyrészt egy AIDS-es váladékának kell a wc-n lenni..másrészt a péniszeden egy friss, vérző sebnek kellene lenni...esetleg akkor lenne esélyed elkapni. Amúgy nem.
2015. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond,max gomba,de figyelj oda másor
2015. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Minden fertőzésnek lappangási ideje van, min 3-4nap. DE, van egy nagyon nagy szerencséd. A legtöbb ilyen fertőzés nálad tünetmentes marad, vagyis észre sem veszed, ha mondjuk gombát kaptál el. Viszont a partnered 3-4 nap után még pisilni is csak sírva tud. Szóval ne izgulj annyira!


HA annyira félsz akkor menj el egy orvoshoz, mond el mi történt, ne félj, nem fogja leharapni semmidet, kapsz gyógyszert, ha nagyon indokolt, beszeded és utána semmi bajod nem lesz.

2015. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennek az esélye csak 50 % .Ha meg tudtad hogy hozzáért,legalább egy nedves törlővel meg kellett volna törölnöd .Egyébként ritka hogy igy kapjon el az ember valamit .
2015. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
# 3as,gyógyszert elmondásra sehol sem irnak fel.Akkor irnak fel ,ha van valami tünete ,és azt is tudják milyen betegségről van szó .Ehhez természetesen labor vizsgálatra is szükség van .
2015. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5.ös, ha már elmondta egy orvosnak evidens, hogy az ki is vizsgálja. Nah, mindegy....
2015. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

#6 os,hol olvastad a kérdésében ,hogy ezt elmondta már orvosnak .

Milyen komoly betegségem lehet, ha hozzáért a péniszém makkja egy koszos wc-hez?

Semmi tünetem nincs már több órája történt, de nagyon sok rosszat olvastam. Még az AIDS is megfordult a fejemben. De persze lehet, hogy semmi baj sem lesz. Mit kell ilyenkor csinálni?


Ide is másoltam,hogy újból el tudjad olvasni .

2015. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mivel van működő immunredszered, egy ilyen miatt jó eséllyel nem lesz semmi bajod
2015. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!