Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
Idős korra jellemző hogy sikítani szokott ha mérges meg morogni és magában beszél mert magatehetetlen. Valaki segítsen mert intaházán a megfigyelőbe Vas Megyébe ö volt a szobatársa meg 85 éves volt és nagyon nagyon szerettem olyanokat mondott hogy én vagyok a végzet asszonya meg olyan franciásan mondta a nevemet Nagy Lászlóné Ilinéni a neve 85 éves félek hogy meghalt nem tudok róla semmit. Vagy ez orvosi titok? Ha igen miért? Köszi a válaszokat! 😃😐😑😢😢😢😢

2018. szept. 7. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
*Évelinnek mondta a nevemet plussz remeg a keze és nem mindig válaszol akkor morog meg sikít ha sokat beszélnek körülötte vagy ha rányitják az ajtót. Aranyos nagyon ez a néni 21/E
2018. szept. 7. 21:05
 2/4 A kérdező kommentje:
Ya és 21/L
2018. szept. 7. 21:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Ya és Debrecenbők vagy Miskolcról került oda le mamátol 6 évvel idősebb gépirónő volt családja állitolag nincs bár ki tudja vagy ismerősei de senki se foglalkozik vele szegényt úgy sajnálom és hiányzik nagyon.
2018. szept. 7. 21:10
 4/4 A kérdező kommentje:
És vak szegény meg olyanokat hallucinált múltkor is hogy valaki volt mellette dolgozol az ágyon közbe meg sehol senki mentek is be az ápolók megigazitani a párnáját hogy le ne essen.
2018. szept. 7. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!