Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komoly baj lehet a pajzsmirigy...

Komoly baj lehet a pajzsmirigyemmel?

Figyelt kérdés

Kb 4 hete vettem észre csomót a nyakamon nyelésnél rendesen látszódik. Az orvos pajzsmirigy cisztára gyanakodott de kiderült hogy pajzsmirigy göb. A vérvétel stb még hátra van. Emellett napi szinten fáj a fejem,gyengének érzem magam, sápadt vagyok, elegendő alvás mellett is fáradt, kedvtelen vagyok a szemem alja is duzzadt/karikás, fáj a torkom, hangulatom ingadozó,ciklus zavar.


19L



2018. szept. 9. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az majd a vérvétel eredményéből derül ki, hogy mennyire komoly a baj. Csináltasd meg mielőbb, ne halasztgasd. Ezek kellenek:

fT3

fT4

rT3

antiTPO

antiTG

Ha bármelyiket is kihagyta az orvos, hívd fel, hogy szeretnéd azt is. Ha nem megy bele, akkor fizesd ki privátban, mert nagyon fontos markerek.

2018. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A labor eredmény szerint pici eltérés van (neutrofil,limfocita) a többi minden optimális. Pajzsmirigy göb daganatát viszont nem zárták ki. Mivel a pajzsmirigyem nem működik túl.
2018. szept. 12. 06:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Az összes értéked optimális, amiket írtam? Fura. :O


Gondolom, akkor mész pm-ultrahangra, ill. vesznek szövetmintát.

Női nemi hormonokat is jó lenne nézetni a cikluszavar miatt.

A többi tünetedre meg próbálj vasat C-vitaminnal együtt, étkezésektől távol, ill. legalább 4-5 óra különbséggel 500 mg-os magnéziumot.

2018. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek citológiára..nem igazán értem mert most meg azt mondják hogy pajzsmirigy gyulladás lehet igazából szövettan nélkül nem tudnak semmit. Ami érdekes hogy azon az oldalon dugul/folyik az orrom ahol a pajzsmirigyem megnagyobbodott. ?!🤔
2018. szept. 15. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!