Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressz okozhat fogyást? /ennyit/

Stressz okozhat fogyást? /ennyit/

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben rengeteg stressz volt az életemben,rosszabbnál rosszabb döntéseket hoztam/hoztunk aminek nagyon megittam a levét.

Tavaly 73 kg voltam,most 61.7 vagyok.

Viszonyitásképp 63,9 voltam május végén egyszóval folyamatosan mentek le rólam a kilók.

Az életem most megoldodni látszik úgy tűnik a rossz döntéseket kijavithatom,illetve kifogom.

Sajnos enni sem ettem “normálisan”,erre már nagyon oda figyelek illetve próbálok.

Béres cseppet Cvitaminnal,illetve Bvitamin komplexet szedek.

Pár hónappal ezelőtt voltam teljes vérképen de extra teljes bizonyos tumormarkereket is néztek,egészen elképesztô de ilyen tökéletes vérképe az orvos szerint nem sok mindenkinek van.

Ezenkivül a kőtelező rákszüréseken kivül is igénybe vettem még pár dolgot pl teljes hasi ultrahang.

Mégis nem vagyok jól,borzasztó fáradékony vagyok,gyengének érzem magam.

Ha valami komoly bajom lett volna az kimutatják illetve vérképen látszik?

Plussz borzalmasan rányomja olykor a bélyegét a napomra az hogy megállitanak a fogyás az első amit mondanak majd közlik hogy biztos rákos vagyok ,vagy beteg.Vagy a másik véglet hogy nagyon jól nézek ki ezt nem hiszik el 3 gyerek mellett,egyébként súly/testmagasság gyanánt lehet hogy jók a méretek de nem érzem jól magam a bőrömben.

Egyébként az okot mint írtam tudom,belebetegedtem a magányba.

Kérem aki tud tippet a krónikus fáradékonyságra írja le.


2018. szept. 9. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma lesz ez.
2018. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt is nézték,igaz az eltértést mutatott de nagyon “kis” eltérés volt.

Budapestre mentem magánorvoshoz ahol azt mondták ezzel még nem kell foglalkozni,csak ha nem áll meg a fogyás.

Az eredmény:

Tsh 3rd gen.:0.35uIU/ml és 0.40-től-4.80 ig jó.

A többi minden jó,mellesleg erre is azt mondták hogy a stressztől lett alacsonyabb eredményem.

2018. szept. 9. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:

2 A kormány nem támogatja a vizsgálatok nagyon nagy részét, ami egy pontos diagnózist tud adni..

Maszek endokrinológiára menj, és ne hagyd magad lerázni.

2018. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Maszekba voltam bocsánat,3 percért 25 ezer forintot fizettem,csinált ultrahangot az igaz de semmi egyebet .
2018. szept. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!