Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megèrhetem ìgy a 60_at?

Megèrhetem ìgy a 60_at?

Figyelt kérdés
Nagyon fèlek, hogy nem. 40 èves vagyok, de 50_nek èrzem magam. Reggel 6:04_kor a vonaton vagyok, este 7_re èrek haza, utána lecke a gyerekkel, vacsora neku, fürdetès, èn csaj utàna. 10 lesz, mire ágyba kerülök. Állandòan fàradt vagyok, ki vagyok zsigerelve, mert egyedül keresek, el.kell tartanom a családomat. Hajlamosak vagyunk a ràkra a családban. Egèsz nap szìvom a budapesti levegőt, a dohányfüstöt, egèsz nap megyek, nincs időm magamra, orvoshoz nem jutok el. Szexuàlis èletem a nullával egyenlő. Csak a.munka, gyerek, ingàzàs, stressz, rossz levegő. Félek, hogy.nem èrem.meg, hogy 40 èves legyen.a lányom.
2018. szept. 10. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát...reméljük, hogy megéred, de ahogy élsz az azért gyilkos tempó.
2018. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!