Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elmúlt időben sokat stresszeltem limfóma és egyéb dolgok miatt! Az egész úgy kezdődött, hogy egy nyirokcsomót az állam alatt több mint 6 éve érzek. Azóta nem változott méretileg, nem kemény picit lehet mozgatni. Ezzel 2 orvos is mondta, hogy ne foglalkozzak mert valakinek soha nem mennek le teljesen a nxirokcsomói! Ez megnyugtatott viszont amíg ezt vizsgáltam teljesen véletlenül észrevettem hogy az állkapcsom alatt jobb oldalt több csomót is érzek, vagyis mintha teljesen más lenne a jobb oldal mint a bal. Ezek nagyobbak de mindegyik puha ma nyomogatom őket. Továbbá már a sok nyomkodástól picit fáj is. Háziorvos azt monts rá, hogy csak a mandulámat érzem de nem vagyok biztos benne egyáltalán de már nem tudom mit gondoljak mert alapból elég hipochonder vagyok és már elég sokszor mentem úgy több orvoshoz, hogy nem volt semmi komoly bajom...

2018. szept. 11. 10:55
 1/6 A kérdező kommentje:
De amikor alaposan megcizsgalom akkor csak egyet érzek az ádámcsutkám felett az is ilyen hosszabb de van mikor többet.. mar magam se tudom :D
2018. szept. 11. 11:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már több orvos is látta, akkor ne foglalkozz vele. Ne vizsgálgasd, ne nyomogasd, mert akkor majd valóban begyullad. Találj valami értelmes elfoglaltságot betegségek kitalálása helyett.
2018. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát csak a háziorvosom látta azon kívül a webbetegen egy hematologus írta nekem az orvos válaszol-nál :D
2018. szept. 11. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Állkapocs alatt nekem is vannak nyirokcsomók, de nem foglalkozom vele. vérképem rendben, betegségeket nem keresek magamnak.

Ha nagyon aggaszt, akkor csináltass egy vérképet.

2018. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja csinaltattam vérképen és ott minden rendben volt
2018. szept. 11. 15:06
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ki lehet tapintani az állam alatt közepén őket, valószínűleg egyikünknek sincs semmi baja úgyhogy nyugi!
2018. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!