Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a bajom,...

Szerintetek mi lehet a bajom, tényleg meg kell műteni?

Figyelt kérdés
Az van egy hónapja kaptam egy tuszos mandula gyulladást és 2 hétig voltam beteg, beszedtem a gyógyszert amit irt az orvos, elmúlt teljesen az összes panasz. Ra két napra megint éreztem, higy faj újra mandula gyulladasom lett, irt föl az orvos másik fajta gyógyszert, úgy tűnt teljesen jo. Vasárnap szedtem be az utolsó gyógyszert, de ma megint érzem, hogy beteg leszek, és befog gyulladni. Szerintetek, megkell műteni és ki kell vetetni a mandulam?
2018. szept. 11. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd ha nem lesz begyulladva!
2018. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez inkább lelki okok miatt van nálad. Valamit nem bírsz "lenyelni", és talán a legjobb lenne, ha kimondanád, azt amit elfojtasz, mert a gyógyulásod szerintem ettől függ.
2018. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Torokváladékot kellene megvizsgáltatni, hogy mi okozza és aszerint szedni a gyógyszert.
2018. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!