Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 16 éves vagyok, és utoljára...

LIFJani kérdése:

Ha 16 éves vagyok, és utoljára kb.5 éves koromban volt olyan, hogy fürdéskor felhúztam a bőrt a farkamon, és most 11 év után először megint felhúznám, abból lenne valami olyan bajom, ami nagyobb kaliberű probléma, mint az, ha meg kell műteni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy felhúztad? nem hátrahúztad?


ha nem tudod hátrahúzni a bőrt a farkadon, akkor irány a az urulógia.

olvass utánna a fityma és a makk tisztításának!


16F

2012. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hagyjuk már, kamu.
2012. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi bajod, legalább kipucolnád a 11 év alatt felgyűlt szmegmát!! De most ez komoly?? 5 éves korodtól anyukád magára hagyott, hogy azt csinálsz a kukiddal amit akarsz? Eszébe sem jutott, hogy figyelemmel kísérje megmosod-e ahogy kell? Ha tényleg kihagytál ennyi évet, akkor csoda, hogy nem gyulladt be, és nem büdös. Azon sem lepődnék meg ha le lenne tapadva, vagy fitymaszűkületed lenne! Remélem mire ezt megírom, már fürödtél, és megkísérelted hátrahúzni a fitymádat. Ha nem sikerült, akkor irány a gyereksebészet (korodba még belefér), ott talán nem kapsz akkora leszúrást ezért a hanyagságért, mint az urológián!
2012. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!