Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok ilyen álmos...

Miért vagyok ilyen álmos egész nap?

Figyelt kérdés
Suliban vagyok 8tól 5ig és kb egész nap csak ásítozom,úgy kelek kint aki kb 3órát aludt éjjel és már 6kor lefeküdni kivannék csak még tanulnom kell. Csíp is a szemem néha hogy már csuknam be had aludjak de nyilvan oran nem fogok aludni...egyebkent 10-11korul fekszem le és 6:30korul kelek,néha 7kor es nem kávézom...de ez miért van? Elvileg vernyomasommal nincs gond, vizet eleget iszom szóval nem tálalok rá okot...ja és 18vagyok és lány ha számít

2018. szept. 13. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Unod a sulit.
2018. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert egész nyáron délig aludtál.
2018. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó ez amúgy igazxdd de érdekes hogy akkor csak max 2órával aludtam többet mint most
2018. szept. 14. 20:46
 4/5 anonim válasza:
Kérdező amúgy velem is ez van mostanában tegnap is tuti 1 óra alatt vagy 10 szer ásítottam
2018. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy mettől-meddig, az többet számít, mint hogy hány órát. Én ha 7 órát alszom 22-5 között, akkor borzasztó álmos maradok, ha viszont 1-től 8-ig, akkor szinte semmi.
2018. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!