Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltam az ÁNTSZ - nél HIV...

Voltam az ÁNTSZ - nél HIV teszten. Elisa tesztet csináltak, negatív lett. Kb 10 héttel az eset után. Lehet, hogy téved?

Figyelt kérdés
Negatív lett az eredményem. Azt mondta egy hölgy a laborban, hogy nem kell ismételni. Viszont én azóta is azt érzem, hogy fertőzött vagyok. Lehet, hogy téved a teszt? Vagy összecserélték a mintát?
2018. szept. 16. 08:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

HIV fertozesnel nincs ilyen, hogy te 'erzed'.


Mi okod van ra, hogy azt hidd fertozott lettel? Volt nemi kapcsolatod biztosan fertozott szemellyel? Hasznaltal vele kozos injekcios tut? Kerulhetett nyilt sebedre testfolyadek tole?

2018. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Volt egy orális kalandom egy férfival (én neki és a számba élvezett). Többször megkérdeztem, azt mondta nincs semmi baja.

Éjjel többször felelek arra, hogy izzadok. Illetve folyamatosan az jár az agyamban, hogy téved a teszt, vagy elnézték az eredményt, esetleg összekeverték... Lehet ilyen? Tévedhet? Összekverhették?

2018. szept. 16. 08:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Orális szexszel nem valószínű, hogy HIV fertőzötté váltál. Hacsak nem volt nyílt seb, vagy afta a szádban. Ha nagyon izgulsz, akkor csináltasd meg még egyszer, magánban. A testi tüneteid azért lehetnek, mert félsz a betegségtől.
2018. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
beképzeled.
2018. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Seb, afta, sérülés nem volt a számban. Előtte kb fél órával mostam fogat.

Az ÁNTSZ - nél is azt mondták, hogy minimális az esély, hogy orál útján elkapjam.

Lehet olyan, hogy egy ilyen teszt téved? Lehet, csak pszichésen képzelem be és nincs semmi bajom?

2018. szept. 16. 08:55
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod, ez csak pszichés alapon van.
2018. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A fertőzőzés után leghamarabb 4 hét után mutatható ki, 12 hét után biztosan. Menj el szűrésre pár hét múlva.
2018. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Most számoltam utána 12 hét 2-3 napra az eset után mentem el a tesztre.


Akkor ezek szerint, csak a lelkiismeretem miatt pánikolok?


A férfi állítja, hogy semmi baja. Negatív a tesztem és a laboros is azt mondta, hogy nem kell ismételni.


Ezek a tesztek azért nem tévedhetnek, ugye? Vagy nem tudják őket összekeverni?

2018. szept. 16. 09:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt valamikor egy srác aki fél éván át itt szenvedett vagy 20 kérdést feltett mert fél percig benne volt egy 16 éves lányban és biztos megfertőződött....

Most nehogy elkezd te is. 99%, hogy nem vagy fertőzött és tuti, hogy nem nézték el az eredményt.

2018. szept. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem HIV-teszt kell neked, hanem pszichologus. Mindegy hogy orvos, a partner, vagy barki mas mondja hogy nincs eselye, ugyse hiszed el, te mar eldontotted hogy fertozott vagy, a tesztek is hazudnak, a partnerednek sem hiszel, az ANTSZ-es dokinak se.


Innen mar csak egy lepes hogy azt vizionald, a partnered lefizette az orvosokat is hogy te tutira meghalj AIDS-ben.

2018. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!