Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire lehet bízni egy...

Mennyire lehet bízni egy negatív Hív tesztben? Az eset után 6 vagy 7 het után negatív tesztet kaptam, az ANTSZ-ben nézték

Figyelt kérdés
Most ujra csináltattam egyet,de nagyon félek hogy ez nem lesz már negatív,halálfélelmeim vannak miatta.
2016. jan. 1. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy anonim AIDS tanácsadó helyre, pontosan megmondják, hogy az adott teszt a feltételezett megfertőződést követően mikor tud bizonyosak kimutatni. A megfertőződét követően állítólag ellenanyag (antitest) aránylag gyorsan kialakul a vérben, tehát viszonylag hamar ki lehet mutatni és ezt alkalmazzák rutinszerűen. Ez azokban a vírus jelenlétét még nem igazolja. A vírus maga azonban csak lassan szaporodik el a szervezetben, ezért annak a jelenlétét csak sok hónap után lehet megbízhatóan kimutatni.
2016. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott végetzék el a szűrést,anonim volt. 6 hetet mondtak,de annyi mindent olvastam itt is ott is.. hogy már nem tudom,mit higyjek el vagy mit gondoljak
2016. jan. 1. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Van valamilyen tuneted egyebkent?
2016. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,de az a gond,hogy Minden a vervetel utan.hasmenes,nyelvfajdalom,makacs huvelygomba,izzadas,herpesz kiutes..szoval Minden,de a negative teszt utan.
2016. jan. 1. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat illetve hèt hét utan mar szerintem kimutatta volna , a pozitivat.

Huvelygomba sok embernek van. Tehat ez még nem jelent semmit.Herpeszed hol lett? Ajkakon?

Hasmenes lehet az idegessègtől is.

Csinaltass még egy tesztet, es kerj felvilagositast az ottaniaktol, hogy hogYan is mukodik ez , mikortol mutatja ki , meddig marad rejtve stb.

de szemely szerint azt gondolom, csak egy nem igazan higenikus emberrel kerultel ossze , amire ra is jatszik a stressz.

Persze jobb utana jarni a dolognak...

2016. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Herpesz a számon volt,de még vérvétel előtt. Hasmenésem szinte mindíg elfőfordul és a hüvelygomba is mert cukorbeteg vagyok.A nyelvem fájt sokáig,és a torkomban baktériumok voltak,amire nehezen jöttek rá,mert gombának nézték először,csak a fülorrgégén vettek kenetet. AZ ANTSZ-ben azt mondták,hogy 4 hét,de inkább 6 hetet számolnak... de azért tartok tőle,hogy nem jó a teszt.. sok mindent olvasok..lehet az is a baj
2016. jan. 1. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj hàt akkor mirol beszelunk!?

Nem vagy aidses. Fejezd be az utana olvasast!!

2016. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!