Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyes típusú Neurofibromatosis...

Egyes típusú Neurofibromatosisom elég nehezen és fájdalmasan megy a munka számomra nem tudom mit tegyek? Keressek valami mást?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok egy műhelyében dolgozok még gyakornokként a míg a tanulmányaimat be nem fejezem. Fent említett betegségben szenvedek és mind két alakarom tele van kisebb nagyobb csomokkal általában kicsit fájnak de ha el kezdek velük dolgozni be dagadnak az igénybe vétel miatt és rohadtul fáj.

#munka #Betség
2018. szept. 18. 15:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért és ki maradt szavakért bocsi.
2018. szept. 18. 15:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedj immunerősítőt és cbd olajat , nekem is finromatózisom van fizikai munkát végzek és ezeknélkül nem igazán bírnám csinálni
2021. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Hogy vagy azóta. Milyen az allapotod? Nekem is ez a betegségem, csak más tünetekkel
2022. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!