Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalnak ezek a tünetek?

Mire utalnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Mostanság hamar elkapok mindenféle fertőzést, májusban egy hónapig feküdtem monnucleosis miatt. Máj adataim szörnyüek voltak utána normalizálodott. Azóta észre vettem hogy mintha megnagyobbodott volna. Vérvételen fehérvérsejtszámom alacsonyabb vörösvérsejtszámom magasabb volt a határnál. Nagyon fáradékony lettem és gyakran szédülök. Vérnyomásom mindig is alacsony volt, pulzusom alapból magasabb mostanában viszont alacsonyabb a normálnál. Gyakran halucinálok és fájnak az izületeim.


18/L


2018. szept. 20. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a fertőzés,szerintem a gyenge immunrendszer miatt könnyebben kapod el. Most én is lebetegedtem. A többiről szerintem egy normális orvost kérdezz meg. Olyat aki nem viccből fogadta meg az orvosi esküt, és van egy deka esze. Aki tud is mondani valamit,nem csak elkuld egy receptel ide-oda,aztán ha kérdezel valamit,hogy ez mire utal stb,akkor azt se tudja,hogy melyik dimenzióban van.
2018. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha mononucleosisod volt, akkor esélyes, hogy most is az van, a tünetek simán lehetnek erre irányulóak.
2018. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!