Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan gyógyítsam meg enyhe...

Hogyan gyógyítsam meg enyhe biszexualitásom?

Figyelt kérdés
Van itt akinek sikerült már ? Vagy elnyomni egyéb "mellékhatások" nélkül ? * Nem kell a duma jaj hát ez nem betegség fogadd el magad meg éld ki a vágyaid ezekre nem vagyok kíváncsi, ez betegség mentális betegség, természet ellenes. Vagy esetleg létezik egy biszex gén is a rejtélyes meleg mellett ?

2018. szept. 23. 16:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogyan tudod kezelni ezt a dolgot most ennyi év távlatából és magát a hajlamot ?
2018. szept. 25. 20:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Hiába írtad, hogy ne jöjjünk azzal, hogy "ez nem betegség fogadd el magad meg éld ki a vágyaid ezekre nem vagyok kíváncsi, ez betegség mentális betegség, természet ellenes", ha olyan választ akarsz, ami nem hazugság. Bármit is mondasz, ez nem betegség, kigyógyulni sem lehet belőle. Nem kötelező semmit tenned a saját nemeddel, egyszerűen csak ne foglalkozz vele, ha nem akarsz. Ennyi, amit tehetsz.


Ha nem hiszed el, akkor sok sikert ahhoz, hogy kigyógyulj. Talán lehetsz az első ember, akinek tényleg sikerült, ha igazából biszex vagy és nem csak kíváncsi.

2018. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"ez mentális betegség vagy genetikai eredetű,"


hogy valami betegség-e és milyen az eredete, annak semmi köze

A kék szem genetikai és nem betegség, a Down-kór genetikai és betegség

A lábtörés nem genetikai és betegség.


A szexuális irányultság mögött genetikai és környezeti hatások is vannak, de nincs olyan, hogy "biszex gén".

Valószínűleg egyes genetikai változatok esetében nagyobb a biszexualitás gyakorisága, de ez nem egyértelmű meghatározottság.

2018. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha betegségnek, természetellenesnek gondolod a saját állapotod, legjobb, ha pszichológushoz fordulsz, ő segíthet.

2018. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az egyik exem biszex volt, csak korabban elnyomta és minden parkapcsolata abból allt, hogy próbált nem gondolni rá. En elfogado vagyok, igy siman belementem szerepjatekba es "nemet csereltunk". Nincs ezzel semmi gond, csak talalj elfogadó part
2018. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!