Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fogytam? Az elmúlt...

Miért fogytam? Az elmúlt időszakban nagyon sokan mondták, hogy fogytam. Soha nem voltam duci lány.17 éves lány vagyok és nem sportolok csak tesi órán. Enni nagyon sokat eszek, az anyagcserém nem jó.

Figyelt kérdés

Nem fogyokuraztam meg semmi ilyenek...1 hónap alatt fogytam 7kg-t.

Miért lehet?

Menjek el orvoshoz?



2018. szept. 23. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet stressztől, vagy életmód változástól, de ha semmi ilyesmiről nincs szó, akkor sem kell megijedned alapvetően. Egy nagyon változékony életkorban vagy, amikor a szervezetedben rengeteg változás megy végbe. Simán van, aki ilyenkor ugye megnyúlik, így oszlik el rajta ízlésesen a korábbi súlyfelesleg, vagy más okból esetleg ténylegesen fogy valaki.


Ha orvoshoz mész, azzal semmit nem veszítesz, mert bizony lehet a háttérben komolyabb probléma is, de az sem kizárt, hogy egyszerűen csak változik a szervezeted.

2018. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!😊
2018. szept. 23. 18:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem 7kg sok. Van más tüneted is? Fáradság, szédülés vagy ilyesmi?

Ha folytatódna a kövihónapban is én elmennék orvoshoz.

2018. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen fáradtabb vagyok mint előtte és sokszor szedulok is
2018. szept. 24. 07:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Pl.: cukorbetegségtől, pajzsmirigy betegségtől is lehet ilyen hirtelen fogyás, menj el a háziorvoshoz, elküld vérvételre és utána ha szükséges, akkor más vizsgálatokra is.
2018. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Unokatesómnak leukémiája van, hasonló tüneteket produkált szóval irány a kórház vérvételre!
2018. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaah és azt kihagytam,hogy mikor fesulkodok vagy hajatmosok csomokba tudom kidobni a hajam...
2018. szept. 24. 15:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Azóta remélem már elmentél orvoshoz.
2018. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen voltam,december elejére kaptam vérvetelre időpontot...
2018. szept. 26. 17:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Atyaég. Nálunk nem kell időpont, csak órákat kell várni míg sorra kerülünk.
2018. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!