Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kivizsgálás nélkül lehet az...

Kivizsgálás nélkül lehet az Alpicort Pluss-t használni?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja egyik napról a másikra elkezdett hullani a hajam. /66 éves nő vagyok/ Gyógyszertárban ajánlották rá az Alpecin szeszt, naponta kell használni. Mintha már nem hullana annyira, de még is elmentem bőrgyógyászhoz. Ő megnézte a fejem,. és rájött hogy a fejem bubján és a homlok 2 oldalán hullott ki sok. Erre mondta hormon miatt, és felírta az Alpicort. Olvastam az összetevőit, és a szteroidtól megrémültem, mert félek tőle. Olvastam véleményeket, nos vannak benne elég "csúnyák" is erről a szeszről. Egy szóval: félek ettől a hormontartamú szertől, főleg úgy hogy csak ránézésre lett a hormonzavartól. Szerintetek mit tegyek? Próbálkozzak valami mással, vagy merjem használni? Egy biztos, /pánik beteg vagyok/ hogy amikor kezdődött, akkor idegileg is valahogy rosszabb állapotban voltam, mert volt nap, amikor több frontint kellett bevennem, de a kánikulának tudtam be ezt az idegességet, tehát akkor történt valami a szervezetemben. Egyébként Bánfi sampont használok.. Köszönöm a választ.

2018. szept. 28. 11:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!