Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőrákom lehet?

Tüdőrákom lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan jó egy éve, volt egy megfázásom, semmi komolyabb, viszont azóta néha, 2-3 havonta előjön a tudomben egy nyomó érzés, amely néha könyebb, néha viszont fáj, de ez el szokott múlni.


Viszont mostaban kicsit furább lett a helyzet. Néha faj a hátam jobb oldala, és a jobb karom, a jobb vállam, a jobb mellemben kisebb golyocskat véltem fel fedezni.


Ezek utalhatnak rákra?


Nem szoktam kohogni, fulladni, versenyszerűen úszok és futok rendszeresen.


Köszönöm a válaszokat

16/F



2018. szept. 30. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel első dolgod legyen hogy elmész orvoshoz.
2018. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiatalkori gyulladás is lehet.

Megnagyobbodott csomók, jóindulatúak.

Ha zavar elmehetsz orvoshoz.


A rák esélye 0,00000000000000000000000000000000000001%

2018. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hipohoner vagy keress rá a neten csá
2018. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
HIPOHONDER ,magyarán beképzeli azt amit látott és olvasott,és valós betegségnek gondolja,,,,,16évesen tüdőrák,és még csak nem is dohányzól,én 20éve dohányzom mégsem gondolkozom ilyenekem,tüdötágulatom van az tény,és azt is mondták,hogy gondolkozzak a leszokáson,de te 16éves vagy gyermekem
2018. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó na bevallom néha 1-2 szál sima és füves cigi is elporgott de nem vagyok függő...
2018. szept. 30. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
nyugi a rák lassan öl előzö válaszolú vagyok,és én is sima cigit keverek e-cigivel,aztán csak e cigi aztán az sem és viszlát cigi.No para,Nem vagyok orvos,de tuti hogy nem vagy rákos.Aludj nyugodtan
2018. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A tüdődben ha fáj valami, és csomó érzésed van, akkor én nem tudlak megnyugtatni. Orvoshoz menj el, és kell csináltatni röntgent, MRT-t, vagy CT vizsgálatot. Ezután megnyugodhatsz.

Ez a kisugárzó fájdalom is valamitől van. Ne vedd félvállról!

2018. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked mára már annyi. Ha már szúr és fáj is akkor hamarosan kampec.
2018. nov. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Udv,


Azóta a tudo problémák elmulltak, mostmár csak a vállam és tajeka faj, köszönöm de jól vagyom 😋😀

2018. nov. 16. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!