Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőrákom lehet?

Tüdőrákom lehet?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt a tüneteket és megijedtem picit.

Nem olyan gyakran de szoktam köhécselni. Ha nagy levegőt veszek, akkor szúró fájdalmat érzek és ez akkor múlik el csak, ha kiköhögöm magam. Véres köpet nincs, nem is dohányzom. El kellene menn vizsgálatra? 15/l



2016. aug. 18. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély, valószínű bemagyarázod magadnak
2016. aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De ha elmész vizsgálatra szerintem ha az megnyugtat.
2016. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy bebeszélem magamnak, de én félek az ilyesmitől még sírtam is egy kicsit. Mondjuk az igaz, hogy egy kicsit meg is voltam fázva, de köhögni nem nagyon szoktam..
2016. aug. 18. 00:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg utánanéztem a tüneteknek és azt sem mondhatom, hogy száraz köhögésem van meg a mellkasom is csak akkor fáj ha mély levegőt veszek.. Ahogy írtam ilyenkor köhögnöm kell.. De ha száraz köhögésem lesz az máj bajt jelent? Szeretnék pár véleményt kapni, hogyha olyan, akkor elmehessek orvoshoz
2016. aug. 18. 00:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert lehet mellhártya-, vagy tüdőgyulladás is, de egy egyszerű izomfájdalom is okozhat ilyet. Tüdőrákra nem gondolnék.
2016. aug. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, anyával már megbeszéltem és fogunk is menni orvoshoz:)
2016. aug. 18. 09:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a te korodban, előzmények nélkül szinte kizárt.

A tüdőrák jelentős mértékben a dohányzás miatt alakul ki, illetve más környezeti ártalmak okozhatják. Az életkor előrehaladtával exponenciálisan nő az előfordulása, elsősorban 50 éves kor után.

2016. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben:) ezt nem tudtam. És akkor mostanság száraz köhögésem van, de nem olyan nagy roham mértékben. Akkor emiatt sem kell úgy tartanom?
2016. aug. 18. 10:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak allergiás vagy. Az nagyon gyakori, sok évvel ezelőtt nekem is erősebb volt.
2016. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az is lehetséges:D még egy kérdésem lenne. Azt olvastam hogy a fájás átterjedhet mondjuk a hátba is. Ezt hogyan képzeljem el? Milyen fajta fájdalom az?
2016. aug. 18. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!