Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 évesen lehet tüdőrákom?

16 évesen lehet tüdőrákom?

Figyelt kérdés
a dohányzást kb fél éve kezdtem el aktívabban, de nem szívok olyan sokat általában 4-5szál , néha 9-10 de ennél nem nagyon szoktam többet. Nem azért szoktam rá mert menőbbnek éreztem magam tőle csak sok barátom cigizett és nem voltam elég erős. Mostanában sokszor fájt a tüdőm regggelente, meg sokszor rosszul lettem tőle. Tudom h az a legjobb megoldás ha leszokom róla és az is lesz. Emellett fogok menni tüdőszűrésre nem soka(nem emiatt) és érdekelne hogy az kimutatja e a tűdőrákot.
2018. ápr. 5. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen lehet tüdőrákod. Mondjuk lehet májrákod, agyrákod és vastagbélrákod is, csak nagyon kicsi rá az esélyed.


A tüdőszűrő általában későn mutatja ki a tüdőrákot, alapvetően a TBC kimutatására jó.


Értjük, hogy nem szívsz sokat, max 4-5 szál, vagy 9-10, vagy több, nekünk nem kell bizonygatnod.

2018. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
az 1.-s mindent leirt
2018. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:(( mind1 azert remelem nem es koszi a valaszokat
2018. ápr. 5. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet tüdőrákod, sőt, minden egyes cigaretta szállal növeled a kialakulás kockázatát. De nem csak annak: [link]
2018. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Cigizzél csak tovább és levágják a lábaidat, pont úgy mint 8 ezer honfitársadnak minden évben.


[link]

2018. ápr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

De ezt is elolvasnám a helyedben, mert a szájrák sem kellemes.

[link]

2018. ápr. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
*jól nézzed meg a képeket is, és gyújtsál rá ha tetszik amit látsz.
2018. ápr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tüdőtákért meg kell dolgozni. Értsd pár évtized dohányzás kell hozzá. De rengeteg más betegségre hajlamosít pl. Asztma, copd, fibrózis, ptx. Van amelyik gyógyíthatatlan van amelyiknek csak nagyon fájdalmas a.kezelése. Nekem már.volt tüdőműtétem ptx miatt. Nem kívánom azt az élményt senkinek. Nagyon hosszú a felépülési idő, borzalmas fájfalmakkal jár. A daganatosoknak meg még kemora is kell menni. Ami állítólag rosszabb mint a műtét. Fulladni pesig rohadt egy szar dolog. Nem értem miért költöd a pénzed cigire ami drága és csak ilyen élményekhez vezet. Még büdös is a csajoknak sem jön be ha a srácnak büdös a szája. Most komolyan megéri? A röntgen csak azt mutatja ki ha már nagy a baj. Ct vizsgalat amin minden látszik.
2018. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!