Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdődő aszthma tünetei?

Kezdődő aszthma tünetei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hamarosan orvoshoz megyek(tüdőgondozó), de addig is pár ideiglenes megoldásnak örülnék.


Légszomjam van(veszem a levegőt, de kevésnek érzem) közben a hideg levegő az nem rossz, de amint zárt helyre megyek, szenvedek. Alig kapok levegőt, köhögök.


Beteg is lettem és most ez így egyre rosszabb.


Köszi a tanácsokat



2018. okt. 1. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is azt állapították meg a tüdőgondozóban. Nagyon könnyen kifulladok, légszomjam lesz hamar, úgy ahogy te is írtad, hiába veszek levegőt,( mélyen belélegezve) akkor se érzem elégnek.

Innhalációs befúvót is kaptam, de szinte semmit nem ér, már évek óta.

Ha fekszek, akkor valami bugybérékoló, és néha sípoló hangot ad ki a tüdőm.

2018. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem ideiglenes, hanem hosszútávú segítség:

Nekem az úszás segít az asthmában, főleg a mell, és a gyors, mivel a levegőt a vízbe fújjuk ki, és visszatartjuk a levegőt, illetve ezek váltakozása. Nekem nagyon jó levezetésképpen a víz alatt néhány kör úszás, és + a vízben végzett Buteyko légző gyakorlat. (A víz alatti úszás is Buteyko, mert addig visszatartjuk a levegőt)

Mivel most beteg vagy, addig szárazon végezz Buteyko-t. Nem tudom hallottál-e már róla:

[link]

2018. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!