Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinél mik voltak a tüdőgyullad...

Kinél mik voltak a tüdőgyulladás tünetei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinél mik voltak a tüdőgyulladás tünetei?



2018. okt. 2. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nalam enyhe torokfajassal kezdodott, majd az elmult, de napokig lazas voltam utana, es elkezdtem kohogni, de nagyon nagyon durvan, azt hittem megfulladok.
2018. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

- Napokig tartó magas láz (a legmagasabb 41,5 °C, átlagosan 39,5 °C)

- Nagyon erős, fulladós köhögés, éjszaka aludni sem lehetett tőle

- Sárgás vagy zöldes köpet

2018. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közvetlenül semmi. 7 napig kúráltam magam egy felső légúti nyavalyára. Tea, c vitamin, hurutoldó, miután éreztem, hogy búrában van a fejem és éreztem, hogy lenne mit kiköhögni. Egész szépen javultam, aztán egyszer csak rosszabb lett. Levert voltam, alig kaptam levegőt és elborított a takony. Este és reggel köhögéei rohamaim voltak. Ekkor mentem el orvoshoz. Féloldali tüdőgyulladás. Se fájdalom, se láz. Alattomos módon alakult ki, nem jelentkeztek a szokásos tünetek. Jelenleg is fekszem még vele.
2018. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abbahagyhatatlan köhögési rohamok, 39 fok körüli láz, brutális étvágytalanság, tetemes fogyás. Aluszékonyság, éjszakai nagymértékű izzadás. Belégzéskor enyhe fájdalom.
2018. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!