Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánik vagy valami komoly a...

Pánik vagy valami komoly a baj? Elegge felek?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok sajnos.de ma olyat tapasztaltam amitől nagyon megijedtem néztem a tv-t és olyan volt mintha maga az adás felgyorsult volna.”gyorsabban mozogtak a szereplők”..ilyet meg sosem lattam.
2018. okt. 3. 20:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze ilyenkor meg is ijedtem zsibbadt a kezem és fehér foltok úsztak a szememnel.napi 2xanaxot szedek de ma csak egyet vettem be lehet elvonási tünet esetleg pánik vagy ne adja ég agydaganat?
2018. okt. 3. 20:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen erős Xanaxból hagytad el a fele adagot? Könnyen lehet, hogy megvonási tünetet okozott. Nekem ha elfelejtem bevenni a 0,25-ös felét napi egyszer, már azt megérzem.
2018. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2*szedek egy nap 0.25ost.es az egyiket akartam elhagyni este és akkor láttam azt amit
2018. okt. 4. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!