Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ezek a tünetek nem komolyak?

Ugye ezek a tünetek nem komolyak?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran stresszelek, kényszerbetegségem is van, ezért gyakran kimerülök a nap végére.

Éjszaka azonban már nehezen alszok el, félálomban vagyok, amiből gyakran felriadok, és nem tudom hol vagyok, mit érzek (tudom a nevemet és érzékelek mindent), zavartság fog el, kicsit megterhelőbb a mondatok fogalmazása, gyengék a végtagjaim, de mindez percek múlva csökken, és megmarad az általános gyengeség. Attól félek, hogy ez nem normális, de lehet semmi idegrendszeri bajom az alvászavaron kívül és teljesen logikus, hogy félálomból felriadvan elfog egy pillanatnyi zavartságérzet, meg gyengeség.

Vagy mégis van okom aggódni?

Félelmem van a súlyos idegrendszeri zavaroktól, a pulzusom magasabb, a szorongás miatt, keveset mozgok, de nem vagyok túlsúlyos és nem dohányzom, huszonéves fiatal lány vagyok.

Tapasztalt már valaki ilyen tüneteket? Mondjuk aki pszichés zavarokban szenved vagy alvászavarban.


2018. okt. 17. 04:58
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
oké, nyilván lehet pszichés zavar, de összetett dolog ez, legelőször is ki kell zárni, nincs-e cukor / inzulin -probléma a háttérben. a kényszerbetegség önmagában sztem nem kéne h ilyet okozzon, viszont amiket leírtál, simán passzolhatnak a diabetesre
2018. okt. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"kényszerbetegségem is van ... de lehet semmi idegrendszeri bajom az alvászavaron kívül"


Azokat az orvosokat kérdezd, akik diagnosztizálták a kényszerbetegséget és az alvászavart, hogy közük lehet-e ezeknek a tüneteknek az ő diagnózisukhoz.

2018. okt. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szorongásos betegséged van, szedj nyugtatót.
2018. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utoljára egy félévvel ezelőtt volt laborom, és minden rendben. De meglehet, úgyhogy elmegyek ismét egy vizsgálatra.
2018. okt. 17. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!