Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a riasztó tünetek a...

Ezek a riasztó tünetek a B12-vitamin hiányának a jelei? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Zsibbadó, fájó testrészek, végtagok, valamint járási nehézség, szédülés, alacsony vérnyomás, izomgyengeség. Egyébként állati eredetű élelmiszereket egyáltalán nem eszem. Ha elkezdem pótolni a B12-t tabletta formájában, akkor van esélyem meggyógyulni? Elmondanám, hogy 3 éve pontosan ugyanezek a pokoli tünetek kínoztak, akkor elkezdtem B12 tablettát szedni és egy idő után meggyógyultam, de nem emlékszem sajnos, hogy mennyi ideig kellett ehhez szedni. És most visszaestem és nagyon szenvedek ;(


Orvosnál amikor voltam a tünetek megjelenésének kezdetén, csak annyit mondott ezekre a tünetekre, hogy igyak sok vizet és akkor nem lesz alacsony a vérnyomásom!


2018. júl. 31. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha (tudatlanul) hiszel az öngyógyításban, akkor miért nem folytatod ?? A B12 hiány legjellemzőbb tünete a vérszegénység.
2018. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálni kéne egy labort, addig is kezdd el szedni a B12 vitamint. Érdemes lenne a táplálkozásodat is átgondolni, ha ennyire nem bírja a szervezeted a vegán életmódot.
2018. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál!
2018. júl. 31. 11:14
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak köszi.
2018. júl. 31. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor miért nem szeded folyamatosan ha bevált?
2018. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miután elmúltak a panaszok, abbahagytam a szedését, és semmi bajom nem volt 3 évig, de idén júliusban újra előjöttek ugyanazok a tünetek.
2018. júl. 31. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:

miért álltál le vele? ne ezen a pár forinton spórolj.

a b12-t és vasat pótolni kell ha nem eszel húst.

2018. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, igazad van.
2018. júl. 31. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem eszel húst akkor iktasd be a spenótot az étrendedbe abban van vas
2018. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!