Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Autizmussal lehet jogosít ány?

Autizmussal lehet jogosít ány?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy asperger szindrómás vagyok az az autizmus nak egy nagyon gyenge foka.érdekelt a téma és utána olvastam hogy kehet e autizmussal jogosítvány és sokan azt mindják,hogy az autisták úgy sem akarnak vezetni és nem is tudnának mert képesek nagyon bedühödni ordítozni meg ilyesmi.én is ilyen üvöltözős ordibálós voltam 6 éves koromig kb de most 13 vagyok és már nem vagyok ugymond idegbeteg néha nem dühödök fel random dolgokon de sok helyen az volt hogy nem lehet mert nem is akrna vezetni egy autista egyáltalán és nem is tudna.és nagyon félek hogy nem lehet jogsim. aki tudja hogy hogyan van légyszi írja meg.

2018. okt. 17. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
remélem nem.
2018. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de mi a problémád ezzel?
2018. okt. 17. 18:39
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Szerencsere van meg legalabb 5 eved, ami alatt javulhat az asperger.


Abba azert gondolj bele mi tortenne ha az uton jonne rad egy random duhroham mert valaki megelozott, es nekiallnal orjongve utanamenni meg leturni az utrol.

2018. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és nem vagyok ilyen duhrohamos csak nagyon kicsi koromban voltam olyan de megkerdeztem a fejlesztő tanáromat ő azt mondta hogy simán lehet
2018. okt. 17. 18:47
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kellene úgy beállítani egy aspergerest, mint egy pszichopata őrjöngő őrültet. A legtöbb kifejezetten visszahúzódó magának való ember.

Érdemes lenne pl háziorvosnál vagy valamilyen orvosnál érdeklődni ezzel kapcsolatban.

2018. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
en nem vagyok ilyen nagyon visszahuzodo ember sot egyaltalan nem de mindom a fejlesztom azt mondta lehet de nem tudom azert orvoshoz ilyennel nem akarok menni
2018. okt. 17. 18:54
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
nem is regizhettél volna , öcsi
2018. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mert miért ne?
2018. okt. 17. 19:59
 9/16 anonim ***** válasza:
mert 16 alatti vagy
2018. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jajj most nagyon bűntudatom van de ez egy kérdezős válaszolós oldal csak mondom
2018. okt. 17. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!