Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tette-e már tönkre valamelyikő...

Tette-e már tönkre valamelyikőtök munkáját egy pánikroham és hogyan lehet leküzdeni a szorongást?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy munka, amit nagyon akartam, igenlő választ is kaptam, csinálhattam volna. Már csak pár részletre lett volna szükségem, de mikor közel egy hét után sem érkeztek meg, bepánikoltam, túlzásokba estem és káromkodva, a kapcsolattartóm óriási megdöbbenésére lemondtam a munkát, amire az átmeneti munkatársam rábólintott. Azóta sem tudom ezt megbocsátani magamnak, lelkiismeret-furdalás gyötör, pszichológushoz kezdtem járni. Még szerencse, hogy csak egy lehetőséget buktam, nem az állásomból raktak ki. Mit tegyek? Köszönöm.

2018. okt. 22. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetekben szedjél nyugtatót.
2018. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem pánikroham, csak szólok.
2018. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 NE REKLÁMOZD A MÉRGEKET!
2018. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!