Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedés vagy puffadás?

Székrekedés vagy puffadás?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez?Két napja n volt székletem(egyébként naponta 1-2 szokott)és kellemetlen szagú bélgázok távoznal gyakran..Nagyon félek hogy valami komoly baj

2018. okt. 28. 23:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy hasfájás,hasi görcs is fennáll.
2018. okt. 28. 23:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit ettél?

Nekem is van ilyen, még csak nem is zsíros vagy fűszeres kajánál, inkább cukros/lisztes ételek és üdítők miatt. Ilyenkor bekapok pár espumisant, vagy hasonlót, ha nincs székleted kis paraffinolaj, ricinus olaj...

2018. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utóbbi napokban elég sokat ettem(inkánb zsíros kaját) ezért is aggaszt,hogy nem távozik.
2018. okt. 28. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Megesik sajnos, az emésztés lelassul, nem bírja a sok zsíros cuccot. Igyál sokat, reggel meg egy erős fekete kávét is, hátha segít. Vagy mint írtam fentebb, olaj. Ha nincs otthon más, jó az olívaolaj is, végső esetben étolaj vagy olajos hal.
2018. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!