Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden étkezés után puffadok...

Minden étkezés után puffadok és Wc-re kell mennem, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltam már orvosnál, kiderült hogy allergiás vagyok egy csomó mindenre. De nem múltak el a panaszaim, sőt egyre rosszabb lesz. Nincs hasmenésem sose, csak evés után egyszerre felpuffadok elkezd feszülni a hasam van hogy nagyon megfájdul elmegyek a wc-re és mintha semmi bajom nem lett volna + egész nap jönnek ki belőlem a gázok. Valaki járt már hasonló cipőben? Még várok pár eredményre! 20l
2018. nov. 3. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

szia nekem is vannak hasonló panaszaim ugyanúgy 20 vagyok, nagyon rossz.


Én is elmentem dokihoz kiderült hogy laktóz intoleranciám van, azóta semmi tejterméket nem fogyasztok, a puffadás meg fájdalom mégse szűnt meg úgyhogy remélem hogy valaki tud valami okosat mondani, mert ez nagyon zavaró.

2018. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak laktózon voltál, vagy több minden néztek? Mert én csomó ideig diétáztam laktózra mert anyum meg apum is az aztán mivel nem lettem jobban mondon ugyse vagyok az aztán mikor elmentem vizsgálatra kiderült hogy még a laktóz mellett egy csomó mindenre allergiás vagyok,na nem mintha számítana mert még mindig szarul vagyok. Nem tudom gyógyszereket vagy valamit szedsz e, nagyon sokba van laktoz. Ha rólam kiderül valami írhatok ha érdekel.
2018. nov. 4. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!