Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma? Milyen...

Mi lehet a probléma? Milyen betegség ez?

Figyelt kérdés

Kellemetlenül érzem magam evés után, néha fáj is, de leginkább kellemetlen érzés a gyomorban.Kemény lesz a hasam, felpuffadok. Emellett még furcsa hangokat is ad ki emésztés közben. Reggelente előfordul, hogy egyik pillanatban megy a hasam másikban meg teljesen normális.És folyamatos büfizés,még teljesen szilárd ételek után is úgy mintha valami szénsavas üdítőt ittam volna (amit egyébként is ritkán iszom) ,pedig még csak nem is ittam utána.

Valaki esetleg feliseri ezeket a tüneteket?Mi okozhatja ezeket?



2018. nov. 3. 22:45
 1/2 anonim válasza:
Anyukámnak is hasonló problémája van, néhány megegyezik a tiéddel. Volt már gastroenterológusnál, sokat nem tudott mit mondani rá :( nekem is vannak bajaim az emésztéssel, én kreon 10000-t szedek ami emésztéssegítő. Kérdezd meg az orvost, lehet neked is segítene
2018. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Mi okozhatja ezeket? Az agyon tartósított és gumiporos élelmiszerek! A kereskedőnek az a jó, ha nem romlik az élelmiszer a bolt polcain. Az anyuka is örül, hisz gyermeke nem kap gyomorrontást az ételtől. stb.

De az evolúció ezen változásokat ilyen rövid idő alatt képtelen tolerálni!

Szántóföldjeinket egyre több helyen autóutak, autópályák szelik ketté. A rajta koptatott gumiport messze elhordja a szél. A túliskolázottak nem figyelnek a jelenségre, hisz zömének csak hasznot hoz a konyhára. Egyre vaskosabb gumikat koptatnak az utakon, és a gyógyszereket is el tudják adni. Nem beszélve, hogy a lelkes páciensek meg istenítik őket!

2018. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!