Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ajak herpeszre valami jó házi...

Ajak herpeszre valami jó házi praktika?

Figyelt kérdés
vagy esetleg nektek mi.vált be? Ami gyorsan segít rajta !
2018. nov. 5. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Házi praktika nincs. Patikában kell venni rá kenőcsöt. A leg elején kell elkezdeni a vírus ölő kenőccsel kezelni, és akkor nem hólyagosodik fel. Multivitamint szedjél, akkor nem fog előjönni sűrűn.
2018. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vettem már régebben kenőcsöt de az még rosszabb volt
2018. nov. 6. 09:59
 3/3 Hanniii94 válasza:
En a telviran tablettat ajanlom! Veny koteles (haziorvos pl felirja) es kura szeruen kell szedni. Ez azt jelenti, hogy elkezded szedni (napi 3x1 tabletta) addig amig el nem fogy az egesz doboz ( ez kb 6 nap) es fel evig nem jon elo a herpesz:) legalabbis nekem bevalt, pedig elotte 2-3 havonta jott elo! Aztan ha eltelt fel ev megint be kell szedni egy adagot es ujra ‘vedett’ leszel. Nekem nagyon megkonnyitette az eletemet szoval szerintem mindenkepp meger egy probat!!
2018. nov. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!