Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Muszàj betegnek lennem holnapr...

Muszàj betegnek lennem holnapra! Ötletek?

Figyelt kérdés
Mielött bàrki elkezdi a dogavírust, törtent valami sokkolo az egyik legjobb baratommal ami miatt nem vagyok jól mentàlisan... nem tudok iskolàba menni, a szüleim làttak sírni, remegni, nem engednek, maradt as àtverès. Kèrlek segîtsetek! (Helyesíràs miatt elnézést kèrek)

#Színlelès
2018. nov. 5. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
En mindig azt kamuztam, hogy megy a hasam. Menj el WC-re 3 percenkent. Az orvos megnyomkodja a hasad, a szuleid meg nem fognak a kul@d folott horpasztani, az fix!
2018. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Mond azt, hogy hasmenesed van. Ejszaka keljel fel sokszor es menj ki wcre, vagy ne aludj es akkor szarul fogsz kinezni :D es jobbulast, szedd ossze magam! ♡
2018. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Elso, pacsi :D
2018. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap kamuztam. Bár részben igaz volt, mert kicsit tényleg rosszul voltam/ vagyok. Fejfájásra erős szédülésre és hasmenésre panaszkodtam. Egyszer volt, hogy mondtam hogy fáj a fülem (bekamuztam kb. 6.-ban) elvittek kovizsgálni és kiderült hogy hallójárat gyulladásom van. (Egyébként ritkán kamuzok, de töri TZ volt, úgyhogy ilyenkor muszáj. :D Sok sikert, és jobbulást a barátod miatt!
2018. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz gyanús, ha a szüleid nem engedik a lógást, erre te 10 perc múlva hirtelen beteg leszel...
2018. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!