Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van velem? Help me!

Kimmineosok kérdése:

Mi van velem? Help me!

Figyelt kérdés

A pulzusommal voltak januarban gondok, egyik este felment 156-ra azt hiszem, korhaz lett a vege. Utana egyszer voltam dokinal csinaltak sziv ultrahangozt vagy mit , ott azt mondtak, hogy nincs semmi bajom.

De azota a pulzusom rendszertelen

Hol 105-95-90 Nagyon ritka. Help me! Esküszöm, hogy megbolondulok!😭😭😭😭😭 17/L



2018. nov. 7. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztressz, pánikbetegség vagy egyéb pszichés betegség okozhatja.

Nyugodj meg, esetleg szeddj B komplexet meg magnéziumot.

2018. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ez több mint valószínű,hogy pánikbetegség. Sajnos nálam is jelen van és nekem is vannak vérnyomásproblémáim már évek óta küzdök vele.. esetleg menj el ezzel egy pszichologushoz fel tárja az okát a pánikbetegsegednek ha esetleg nem tudod mi okozhatja! Jobbulást!

2018. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rosszalkodó pajzsmirigy szokott ilyet okozni. Ezek alapján nem a pánikbetegségre gondolnék elõször. Nagyon jó, hogy csináltak uh-t, de ezt nem szabad annyiban hagyni, mert nem normális.

Elsõ lépésként menj el a háziorvosodhoz, mondd el, h mi a helyzet. Kérj beutalót laborba, teljes vérképre (lehet, h vashiányos/ vérszegény vagy, ami szintén okozhat ilyet), de kérjen hozzá tsh szintet is (pajzsmirigy miatt).

Egyébként a vérnyomásod milyen? Mennyit mozogsz?

2018. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A vernyomasom elvileg normalis, nem szoktam sporotlni, kb. 80 kg vagyok. Az alvasom is rendszertelen, hol nappal, hol ejjel alszom. Van, hogy 3 orakat, van, hogy tobbet alszom.
2018. nov. 9. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!