Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szájrákom van? Néztem a...

Szájrákom van? Néztem a nyelvem hátsó végén találtam egy kis tumort ez szájrákra utalhat nem fáj, viszont ugye fáj a torkom meg nagyon néha a fülembe is érzek egy kis fájdalom sugárzást.

Figyelt kérdés
azt is hozzá tegyem ég is sokat a gyomrom.Cigarettázásra annyit tudok mondani hogy néha becsúszik 1-2 szál

#rák???
2018. nov. 7. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A rokonomnak is volt ilyen tünete és róla az derült ki, hogy szájüregi rákja van. A nyelvén alakult ki és a korai stádiumban még nem okozott neki fájdalmat. Ettől persze nem biztos, hogy te is rákos vagy, de az a legokosabb, ha kivizsgáltatod magad. A cigarettázást meg hagyd abba, mert sajnos rendkívül veszélyes, akárki akármit mond.
2018. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2004-es vagy sejtèsem szerint, tehát 14 éves, dohanyozhatsz, akkor kb 1-2 éve, annyi idő alatt nem alakul ki ilyen súlyos betegség. Lehet egyszerű afta is, vagy gyulladàs. Ha nem múlik el, menj a fogorvoshoz/szàjsebèszhez és mutasd meg neki. Fog rá írni valami kenegetőt, ha meg súlyosnak tartja elküld ide-oda. De ne pànikolj be rögtön! Valószínűleg semmi komoly.
2018. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köazönöm
2018. nov. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!