Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mire utalhat?

Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta fáj a bal szemem és környéke főleg akkor ha mozgatom a fejem. Szemüveges vagyok, hamarosan kell mennem kontrollra, viszont a jobb szemem romlik gyorsabban, szóval nem értem, hogy a bal miért fáj. Változó mennyiségben fogyasztok koffeint, és 1-2 szál cigarettát is elszívok. Ezek eddig is jelen voltak, viszont még sosem fájt a szemem.

17/L, előre is köszi.



2018. júl. 10. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen szemfájdalmam nekem betegség előtt szokott lenni, nátha, influenza.
2018. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha hiszed,ha nem,ha tetszik,ha nem a napi egy szál cigaretta is súlyos egészségkárosító. Leginkább az ér- és idegrendszerben okoz gondokat. Feleslges-nem neked-azzal höbőrőgni,hogy 2 éve bagózok és nincs semmi bajom.De,van,attól,hogy nem érzi valaki. Időzített bomba, ahirtelen "jóllétból" hopp egy agyvérzés vagy egy stroke. Nem semmiért első tanács a műtétre készülőknek, hogy hagyják abba a bagót. A kpffein szintén dettó. Hosszú távon kicsinálja amellékvesét,felborítva a hormonháztatrtást és a vérnyomást. De mi egészségügyisek és nemdoháynzók biztos csak merő rosszindulatból,irigységből papolunk mindig ugye...


Tehát a te alapból gyenge és gyorsan romló szemeiddel "csodát" tesz mindkét szokásod...Az,hogy a bal fáj jelentheti azt,hogy az is rosszabbul van,illetve sugározhat oda máshonnan fájdalom. Kaphattál huzatot, lehet arcideggyulladás,akármi. Így ennyiből nem lehet pontosan eldönteni. Jegyezd fel,hogy mikor mennyire,hogyan fáj,mi mást tapasztalsz még és kontrollon mondd el.

2018. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!