Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lesz hányingerem ettől?

Miért lesz hányingerem ettől?

Figyelt kérdés

Mostanában salátakeveréket szoktam venni (natúr, semmilyen szósz nincs benne) és étkezések mellé szoktam enni belőle, nagyon szeretem.

Viszont ha iszok utána vizet, akkor hirtelen nagyon rosszul leszek, és hányingerem lesz. Pár perc múlva múlik csak el.

Többféle márkájú salátát is próbáltam már és különféle ételek mellé. Szinte mindig ez történik.


Múltkor pizzára tettem rá a salátát és úgy ettem, 2 szelet után ittam egy nagy pohár vizet és akkor lettem rosszul.

Most pedig panírozott csirke/ rizs mellé kevertem bele a salátát, pár falat után ittam vizet, és megint hányingerem lett.


Kivétel viszont a szendvics, amit vacsorára szoktam csinálni. Zsömlébe, kenyérbe szoktam beletenni a salátát, ez nem szokott hányingert okozni.


Meg tudja valaki magyarázni ezt a jelenséget?

Az tény hogy egy kicsit mohón eszek, gyorsan, és kevésbé rágok, de ha saláta nélkül eszek valamit, akkor nem szokott bajom lenni.


2018. nov. 13. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet valami ételallergia. Mi van a salátádban?
2018. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A mostaniban:

Endivia, fehér káposzta, sárgarépa, radicchio

2018. nov. 13. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez érdekes.. szerintem valami más okozza ezt nálad.
2018. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!