Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbeteg lehetek?

Pánikbeteg lehetek?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 éve szinte minden nap rosszul vagyok huzamosabb időre, általában amikor nem vagyok otthon. Ilyenkor szédülök, hányingerem van, remegek, megy a hasam, ráz a hideg/ver a víz. Nem az a tipikus roham, mivel ahogy említettem jóval több ideig rosszul vagyok (pánikrohamom is volt már többször) Van, hogy akár 1 hétig egyáltalán nem vagyok rosszul, de ez ritka.

Voltunk orvosnál vér, vizelet egyéb vizsgálatokon, de minden normális.

Anyukám, nagymamám is pánikbeteg. Szerintetek én is az vagyok?



2018. nov. 16. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az sajnos... én is így voltam, minden orvosi vizsgálaton kitűnőek voltak az eredményeim.

Valami stressz, elfolytott szorongás miatt lehet. Gondold végig mi okozhatja. Ha szükséges fordulj szakemberhez.

2018. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezt itt az. Genetikailag is örökölhetted a hajlamot, + tanult viselkedés, amit anyukádtól, nagymamádtól "lestél el" tudat alatt. Nem érdemes évekig szenvedni tőle, szakember ki tud hozni belőle.
2018. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem tudom mi válthatta ki..

Természetgyógyász segíthet? Anyukám nem akar máshoz vinni, mert nem akarja, hogy begyógyszerezzenek, mint őt.

2018. nov. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!