Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a számba élveznek attól...

Ha a számba élveznek attól lehet eü problémám? Terhességtől nem kell félnem de egyéb?

Figyelt kérdés
Mivel én is fiú vagyok így a terhesség kizárt, de egyéb problémám lehet attól ha a számba élveznek?
2018. nov. 19. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha lány lennél, akkor sem kéne félned ebben az esetben a terhességtől.

De nem lesz bajod.

2018. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Most le leszek értékelve, de beszélgess el a szüleiddel.
2018. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen kérdések láttán azért elgondolkozik az ember hogy szükség lenne egy ritkításra
2018. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
42%

Ez a "Mivel én is fiú vagyok...." nem kellett volna ide.

Amúgy nem lesz bajod.

2018. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Normálisak vagytok, akik azt írjátok neki, hogy nem lesz baja? Közlöm, hogy a nemi betegségek orális szex útján is terjednek!

Tehát kérdező, ha akár a szádba veszed a péniszét valakinek óvszer nélkül (vagy éppen a punciját, mivel ez nemtől független), akkor, ha az illetőnek van valamilyen nemi úton terjedő betegsége, azt te is elkaphatod! Akkor is, ha valaki a szádba élvez, természetesen.


[link]

2018. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 de nem úgy tette fel a kérdést az illető hogy orális úton lehet e betegséget összeszedni hanem pofátlanul tudatta velünk hogy meleg mintha ennek bármi jelentősége volna orális sexnél
2018. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én is így értelmeztem, mint a 6-os.

Na meg a terhességről való kérdés kicsit ciki...

2018. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár igaz most már eső után köpönyeg túlvagyok vagy a 10. alkalmon és mindig oda élvezett a fiúm.
2018. nov. 20. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!