Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbeteg vagyok, de nem...

*Barby* kérdése:

Pánikbeteg vagyok, de nem szedek rá semmilyen gyógyszert meg nem szoktam orvoshoz járni vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Dohányzok, mindennap 5 szál cigit szivok el, se többet se kevesebbet, és mindennap ugyanabban az időben szivom el vagyis mindig ugyanakkor cigizek. De ma nem érzem jól magam és fáradt is vagyok, de lenne még 1 szál cigim az 5 szálból. És a betegség miatt nem tudom hogy mit csináljak, mert mindig arra gondolok hogy ha el szivom akkor rosszul leszek, de ha nem akkor meg azért. Mit tegyek? Légyszíves csak az irjon aki tényleg tud segíteni mert nagyon rosszul érzem magam és a bántások nem segítenek.

2018. nov. 21. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Keress fel egy jó pszichológust vagy homeopátiás szakembert.


De egy biztos: gyógyszert NE szedj, mert az úgy leépít, hogy a pánikroham semmi ahhoz képest.

2018. nov. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se bántani akarlak de elég tehetetlen az ember ilyen helyzetben.Ez az 5 cigi egy nap ez babona?

Szerintem nem lesz bajod ha kihagysz egyet.Az ember tüdejét levegő szívására találták ki.


Próbálj meg légzőgyakorlatokat elvégezni.

2018. nov. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Nem népszerű vélemény, de amióta füvezek nem pánikolok, egy cseppet sem. A depressziómat is kordában tartja, nincsenek olyan nagy érzelmi kilengéseim már. Ha tehetném egész nap be lennék tépve, de vannak kötelességeim, amihez tiszta fej kell. És persze nem olcsó mutatvány, de nem drágább, mint a gyógyszerek.


Eleinte tekerheted fele-fele arányban a cigidhez, hogy valamennyire ismerős legyen a téma, de ha csökkenteni akarod az ártalmakat, akkor tisztán vaporizáld az anyagot.


Ja, és nem a bioherbálról beszélek, hanem a jó öreg kannabiszról.

2018. nov. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De egy biztos: gyógyszert NE szedj, mert az úgy leépít, hogy a pánikroham semmi ahhoz képest."


Ekkora baromságot...

A gyógyszer meggyógyít, ha rendben beszeded.

Különben ki a fsz vagy, hogy ilyent le mersz írni egy betegnek. Gondolod, ez a segítség?

2018. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de csak részben van igazad. Előfordulhat olyan, hogy valkin nem segít egy gyógyszer.
2018. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy semelyik gyógyszertől nem lesz jobban és akkor még mindig le lehet tenni. Olyan meg pláne nincs, hogy az egyetlen végkimenetel mindenkinél az, hogy még rosszabb lesz. Ezt olyan orvosi Nobel-díjasok irogatják itt, akik még sosem szedtek ilyen gyógyszert. Meg olyanok, akik nem tudják hogy a homeopátia egy hatástalan kuruzslás csak, igaz 1-eske?

Kérdező

Ha a fenti a hozzáállás, akkor egy valamit tehetsz: szenvedj tovább.

Ha meg is akarsz gyógyulni: szedj antidepresszánst. A pánikbetegség az egyik legjobban gyógyítható neurológia betegség, gyakorlatilag minden esetben javít a gyógyszer és biztosan van köztük olyan, amelyik teljesen.

2018. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!