Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az mi hogy a fizikai aktivitás...

Az mi hogy a fizikai aktivitást bírom de nyugalomban néha rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Ezek teljesen random jönnek elő nálam. Ma például zh után (amit végigizgultam) leültünk páran kajálni az aulába és hirtelen rám jött. Többiek ebből semmit nem vettek észre, legszívesebben elrohantam volna mosdóba, vagy bárhova ahol nem látnak emberek. Tele lett a fejem minden hülye gondolattal, hogy uramisten bajom van, rosszul leszek stb. Enyhén remegtem, úgy éreztem alig kapok levegőt, "sóhajtoztam" meg ásítoztam, picit szédültem és nem tudom hogy mondjam, de minden olyan "zavarodott" volt. Elmentem mosdóba egyik szaktársammal, és egyből jobb lett.

Mivel nem szoktam bírni a koffeint, kávézás után voltak már ilyen tüneteim, gondolkoztam hogy közrejátszhatott-e, hogy reggel ittam egy teát (bár most nem feketét). Mert olyan volt mintha pisilés után lettem volna jobban :D

Ez mégis micsoda? És teljesen indokolatlanul jön ki néha, bár ha "bevonzom", agyalok rajta akkor gyakrabban. Pánik beteg lennék? Elvileg cukrommal nincs baj voltam vérvételen. Nagyon félek.


21/L



2018. nov. 28. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most is rettegsz . Szerintem pánikolsz a zh rátett egy lapáttal Most már nyugodj meg és jobb lesz
2018. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már épp örültem, hogy az utóbbi pár napban tök jól voltam végig. Csak most nagy hajrá van félév végén és lehet ez betett valóban.. Csak annyira megijeszt néha, hogy egyből attól félek komoly bajom van. De érzem magamon a feszkót nagyon, nem lepne meg ha ez idegi alapon van
2018. nov. 28. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Pánikroham.

Ha valami nagyon elvonja a figyelmet, - még ha az egy stresszes dolog is - akkor meglepő módon ritkább. Ráadásul amelyik helyzetben már párszor előjött, pl akár nálad ilyen nyugalmiban, ott hasonló szituban hamar újra azon kezd agyalni az ember és megint megvan a baj.

2018. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!