Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Viszkető érzés a végbélben!...

Viszkető érzés a végbélben! Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek mitől viszkethet a végbelem belülről? fürdés közben szokott előfordulni. A székletem eléggé világos, kissé nyákos, és darabkák is vannak benne, mintha nem lenne teljesen megemésztve a táplálék. Törléskor észrevettem a wc papíron ilyen kis "fika" szerű sötétbarna darabokat, eddig ezeket sem tapasztaltam. Mostanában a jobb farpofám is mintha belülről fájna, és a viszketést is a belülről, a végbelem jobb oldalán érzem. Továbbá a fejem jobb része, a homlokomnál szokott fájni, eléggé tompán, és a szemem is hamar kiszárad és viszketni kezd, ezért sokat dörzsölöm. Pattanások, illetve vörös foltok jelentek meg a homlokomon, államon, "tokámon", a pajeszom alatt, egészen a nyakamig. Vannak durvább, kinyomható pattanások, de kipattogzás szerű apró valamik is vannak. Továbbá van hogy belenyilall a fájdalom a hüvelyujjamba, a lábamba és a könyökömbe, nem elviselhetetlen a fájdalom, és általában csak pár másodpercig tart. Van hogy fekvésnél a herémbe is. A péniszemben van hogy égő érzést érzek, ami nem fáj elviselhetetlenül, de azért kellemetlen. Vizeléskor és ejakuláció során nem érzek problémát. Nemrég volt egy kalandom, szerintetek elkaphattam valamit? A hepatitis tünetei a fertőzés után mikor jelentkeznek? Hova érdemes elmenni szerintetek STD-szűrésre? Egyébként a viszkető érzést már a kaland előtt is volt hogy éreztem. Fáradtabbnak nem érzem magam, és a testhőmérsékletem sem ment 36,7 fölé, 36,7 is csak egyszer volt. Kb 16 hete volt a kalandom, azóta rengeteget idegeskedek, lehet ezeket a tüneteket csak a stressz okozza? A HIV szűrésem 6 hét után negatív lett, a lehetséges fertőzés után 14 héttel voltam még egy szűrésen, aminek jövőhétre várom az eredményét, ebben a tesztben már 100%-ig meg fogok bízni, több HIV tesztre nem is szeretnék elmenni. Lehet itt a vége és soha többet nem lehet normális szexuális kapcsolatom? Eléggé el vagyok keseredve, és már most elszeparálva érzem magam :( Minden kapcsolatomat megszakítottam ez miatt, egész nap itthon fekszek a sötét szobában, már több mint 2 hónapja. :/ Sokat gondolok arra hogy ha kiderül hogy valami bajom van összepakolok és elköltözök innen jó messzire. Lehet kicsit hosszú lett, de köszönöm annak aki elolvasta!



2018. nov. 29. 12:35
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%

Őh...nem vagy te egy kicsit hipochonder?


A fenéktáji viszketés lehet bélféreg/giliszta, aranyér, allergia. A bőrödön lévő cuccok is lehetnek allergia, rossz táplálkozás, stressz miatt.

2018. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne rinyaljal mar,hanem jelentkezz be egy STD szűrésre. Jo eg.....ferfi vagy, vsgy vmi pincsikutya?
2018. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
std szűrésre el fogok még menni, a hiv teszt szerencsére negatív lett :)
2018. dec. 6. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!