Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmuszavarom van?

Szívritmuszavarom van?

Figyelt kérdés
mostanában amióta elkezdődött az iskola, minden héten van valami bajom, és van egy, ami nagyon zavar, mégpedig az, hogy kihagy ütemeket a szívem. elég sokszor. voltam kétszer is kardiológusnál, szívultrahangom is volt, ekgm is és nem találtak semmi problémát. 24 órás szívritmusfigyelőt is kaptam még szeptemberben, az sem mutatott semmit, bár amikor rajtam volt nem is hagyott ki ütemet a szívem.. mostanában meg már minden nap kihagy ütemeket, ma pl. akkorát bedobbant, hogy majdnem elájultam kb. bedobbant, és beszédültem utána. alapból is eléggé depresszív vagyok, szorongok mostanában ezek miatt, mindig halálfélelmem van. pajzsmirigyproblémám (alulműködés elvileg) is van már évek óta, bár mostmár a gyógyszernek köszönhetően normálisan működik, de mégis vannak ilyen problémáim, amiket a pajzsmirigy is okozhat. kérdezgettem már másokat erről, azt mondták, pszichés okai lehetnek ennek, de nagyon rossz, és nagyon félek, hogy megfogok halni. nem tudom, hogy mit kellene ezzel kezdenem.. 17/L.

2018. nov. 30. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos segíteni nem tudok de nekem ugyan ez a helyzet gyerekkoromtól.

Énis végig jártam az orvosokat vele , nekem az a véleményem /tapasztalatom hogy idegi alapon van . Ha valami miatt idegeskedek de nem akkor ut nagyokat a szívem Ha nem a következő pár napban .

Volt olyan időszakom amikor semmi nem érdekelt semmin nem idegesítettem magam akkor nem emlékszem hogy lett volna ilyen velem . Nem idegeskedsz sokat? Vagy nagyon?

2018. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincsen
2018. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3x1 Panangint szedjél a szíved támogatása végett.
2018. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: de igen, mostanában állandóan figyelem magam, és ezáltal a legkisebb bajokon is elkezdek idegeskedni, meg pánikolni, ilyenkor jön rám a halálfélelem is, meg kisebb pánikrohamaim is szoktak lenni néha..

remélem tényleg nincsen semmi komoly bajom, és hogy csak idegi alapon van ez.. gyógyszert meg addig nem mernék szedni, amíg az orvos nem ajánlja nekem :/

köszönöm a válaszokat egyébként, kicsit megnyugtattak azért :))

2018. nov. 30. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!