Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nikotin mérgezés?

Csakegyember75 kérdése:

Nikotin mérgezés?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban észre vettem egy furcsa dolgot a dohányzással kapcsolatban talán egy éve sincs hogy dohányzok de eleinte eléggé túlzásba vittem és utána amiért mérges is vagyok utólag magamra de csak trendből dohányoztam. Sosem kívántam és utána hányinger néha hányás is jelentkezett nálam folyamatos szédülés és rosszullét kíséretével. Utána néztem a neten és egy oldalon ahol a nikotin mérgezéssel foglalkoznak minden tünet és kiváló ok 100% ban igaz volt. És ha tényleg igaz akkor mit tegyek illetve hova menjek ezzel ha nem vagyok benne biztos de félvállról sem akarom venni?

2018. nov. 30. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

>dohányzik

>rosszul van tőle

>idejön megkérdezni, mit kéne csinálni


"Hé, srácok, ráálltam a tökömre a traktorral és fáj, mit csináljak?"

2018. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit? Hogy érted hova kell menni. A nikotinmérgezésnél abba kell hagyni a bagózást és pár órán belül rendeződik. Sok folyadékot kell inni.
2018. dec. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!