Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Begyulladt a lábujjam, mert...

Begyulladt a lábujjam, mert benőtt a köröm nagyon fáj nem tudok menni se ha valamihez hozzáér a lábujjam befosok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

doki

kapsz egy érzéstelenítő injekciót és kivágják

2018. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hali!!


Nekem is benőtt a köröm,kivágattam 2X-er nem javult,leszedettem 3x-or és még roszabb lett,egyikoldalt volt benőve és a harmadik levevés után benőtt mindkét oldalt:(

Elmentem kozmetikushoz és ő nagyon szépen helyrehozta :)Szerintem tégy így te is :)

2018. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Injekció? Kivágás? Ennyire szörnyű? Otthon nem tudom valahogy helyrehozni?
2018. dec. 1. 21:49
 4/5 anonim válasza:

Szia, én nem ajánlom, hogy otthon megcsinálod magadnak. Ha már be van gyulladva, akkor ne csinálj vele semmit, csak menj el a gyogyszertárba és vegyél betadin. Utána kösd be vele több éjszakára, le fog menni a gyulladás. Keress meg egy sebészt. Nem ajánlom, hogy ilyen sztk-s szarokban csináltasd meg, nekem 2szer rontották el. Én a plasztikai sebészeten csináltattam meg szombaton, össze is varrták szóval jó lesz. Adnak injekciót, és kivágják. Nem nagy cucc, ha betadint használsz és már nem gyulladt a lábad, akkor alig érzed a szurit(ezt mondom én, akinek alacsony a fájdalomküszöbe úgyhogy tényleg semmi para)

Műtét után szedj fájdalomcsillapítót, anélkül beszarsz! Meg persze otthon kell pihentetni és feküdni. Minden jót, remélem tudtam segíteni. Írj, ha van valami😊

2018. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha otthon akarod enyhíteni, akkor esetleg tetran kenőcs, sós meleg vízben áztasd, majd maszirozd oldalt, amíg nem fáj, hogy kijöjjön a genny. De mindenképp pedikűrös.
2019. febr. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!