Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet a stressz miatt is?

Thomas994 kérdése:

Ez lehet a stressz miatt is?

Figyelt kérdés
Kb egy masfel honapja reggel elkezdet nagyon fajni a hasam jo voltam orvosnal adott sav lekotot stb ra par napra egyszerre elkezdet fajni a hasam nyomot a mellkasom meg gyorsabban vert a szivem jo korhazba mentem ott csinaltak ekg-t azt mondtak semmi baja jolvan de azota meg neha egyfeszt elojonnek ilyen tuenetek meg beszur a gyomrom fele de akkor felnyilal a mellkasba is regebben sok colat meg energia italt ittam meg stresszesebb voltam mostansag mar probalok nem idegeskedni colat meg energia italt nem is ittam azota szoval ez stressz miatt van vagy valami mas a gond?

2018. dec. 2. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Stressz is lehet, de betegség is, pl. reflux (aminél a közhiedelemmel ellentétben nem biztos, hogy túl sok a gyomorsav, hanem ellenkezőleg, túl kevés). Vagy ha feleslegesen szeded a savlekötőt, az is probléma.

Jó lenne egy gasztroenterológust felkeresni, beutalót a házi orvostól tudsz kérni.

2018. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lesz de sajnos csak 2 het mulva megyek haza megyarorszagra , szoval addig valahogy ki kell huznom , van hogy egy nap 3-4 savlekotot megeszek olyankor egy picit jobb szoval nem tudom mi lehet
2018. dec. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!